Pazar, 02 18th

Güncel Haberler

Güncel Haberler (397)

Tatvan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni hizmet binasını ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Tatvan Belediye Başkanlığı Şeref Defteri’ni imzaladı.
Bitlis Aktif Yerel Gazeteciler Derneği (BAYGADER) Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u makamında ziyaret etti.
Tatvan’da 20 dönümlük bir alan üzerine kurulacak olan “Güneş Enerjisi Santrali” için Tatvan Belediyesi’nde ihale yapıldı.
Tatvan’da düzenlenen barış töreninde Karaca ve Dinç aileleri arasındaki husumet sonlandırıldı.
Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Dağdağan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte yeni hizmet binası için Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Türkiye genelinde yürüttüğü proje kapsamında Tatvan Belediyesini ziyaret eden Tatvan Gençlik Merkezine bağlı gönüllü gençler Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’un makamında kitap okuma etkinliği gerçekleştirdiler.
Tatvan ilçesinde Belediye tarafından yapımına geçen yıl başlanan Van Gölü sahilindeki İşletme Camisi Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu ve beraberindeki heyetin katılımıyla ibadete açıldı. İşletme Camisi’nin açılışı için düzenlenen program çerçevesinde…
Cumartesi, 13 Ocak 2018 02:14

Başkan Aksoy Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yeni belediye sarayında merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Tatvan Belediyesi tarafından 2017 Mayıs ayında yapımına başlanan İşletme Camisi kısa süre sonra düzenlenecek olan açılış töreni ile ibadete açılacak.
Tatvan’da yapılan belediye yeni hizmet binasına taşınan Tatvan Belediyesi, yılın ilk meclis toplantısını yeni hizmet binasında gerçekleştirdi.
Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Yıl Sonu Faaliyet Değerlendirme Toplantısı için yeni belediye hizmet binasında gazeteciler ile bir araya geldi.
Sayfa 1 / 25

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler