Cumartesi, 03 23rd

Cumartesi, 28 Şubat 2015 22:57

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'dan Aksoy'a Ziyaret

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman ve Ak Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Murat Özgür Güvendik, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Ak Parti Bitlis İl Başkanlığınca gerçekleştirilecek temayül yoklamasına katılmak için şehirde bulunan Şanlıurfa Milletvekili Akman ve Gençlik Kolları MKYK üyesi Güvendik, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Akman, Tatvan Belediyesi’nin çalışmalarını tebrik ederek, uzun yıllardır bürokrasinin içinde önemli hizmetlere imza atan Aksoy’un belediye başkanlığı görevi boyunca Tatvan’a kayda değer eserler ve yatırımlar yapacağından hiçbir şüphesinin olmadığını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aksoy ise göreve geldikleri günden bu yana bir çok proje hazırladıklarını bu projelerin birçoğunun ilgili bakanlıklar tarafından onaylandığını ve ilçenin en önemli sorunlarına deva olacak projelerin önümüzdeki yaz aylarında başlayarak Tatvan’ı şantiye alanına çevireceklerini belirtti.

Okunma 3321 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 28 Şubat 2015 23:03

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman'dan Aksoy'a Ziyaret