Çarşamba, 10 17th

Salı, 14 Kasım 2017 20:12

Başkan Aksoy, Cumhuriyet Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

 Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, mahalle toplantıları kapsamında Cumhuriyet mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Yaklaşık 3 ay önce Tatvan Belediyesi tarafından Cumhuriyet mahallesinde başlayan Su ve Kanalizasyon alt yapı çalışmalarının sona yaklaşması nedeniyle mahallede ikamet eden vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Aksoy, vatandaşların sorun, öneri ve taleplerini dinledi.

Cumhuriyet mahallesi alt yapı çalışmalarının ilkbahar aylarında tamamlanacağının müjdesini veren Aksoy, üst yapı çalışmalarının da bir an önce modern şehircilik anlayışı kapsamında yeniden yapılacağını söyledi.

Başkan Aksoy, “Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Yaklaşık 3 ay önce Cumhuriyet Mahallesinde başladığımız Su ve Kanalizasyon alt yapı projemiz ile ilgili bilgiler aktardığımız vatandaşlarımızdan ayrıca sorun, öneri ve taleplerini dinledik. Cumhuriyet mahallemizde devam eden alt yapı projemizin ilkbaharda tamamlanması hedefleniyor. Alt yapı tamamlandıktan sonra üst yapı çalışmalarına başlayacağımız Cumhuriyet mahallemiz yolları, kaldırımları ve peyzaj çalışmasıyla diğer mahallelerimize örnek göstereceğimiz bir çalışma olacak. İlçemizin en ücra köşesine kadar yapacağımız su ve kanalizasyon alt yapı çalışması tamamlandığında tüm yollarımızı ve kaldırımlarımızı modern şehircilik anlayışı ile yeniden yapıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” İfadelerini kullandı.

Toplantıya Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Yardımcısı Abdulbaki Menteş, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Menahin Dağdagül ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Okunma 520 defa Son Düzenlenme Salı, 14 Kasım 2017 20:23

Resim Galerisi

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Başkan Aksoy, Cumhuriyet Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Geldi