Cuma, 01 18th

Salı, 23 Ocak 2018 12:25

Başkan Aksoy, Makamında Gençlerle Kitap Okudu

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Türkiye genelinde yürüttüğü proje kapsamında Tatvan Belediyesini ziyaret eden Tatvan Gençlik Merkezine bağlı gönüllü gençler Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’un makamında kitap okuma etkinliği gerçekleştirdiler.
 
Başkanlık makamında gerçekleşen etkinlikte Tatvan Gençlik Merkezi Müdürü Erhan Tunç ve gönüllü gençleri makamında ağırlayan Başkan Aksoy, yakından ilgilendiği gençlerle hem sohbet etti hem de etkinlik kapsamında makamında kitap okuyan gençlere eşlik ederek kitap okudu.
 
Ziyaret ve etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aksoy, etkinlik ve kitap okumanın önemine vurgu yaptı.
 
Gençlere nasihatlerde de bulunan Başkan Aksoy, gençlerden boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendirmelerini isteyerek, “Yavrularımız sporun yanı sıra zihni faaliyetlerle de beden ve zihnin birlikte gelişmesinin önemini vurgulamış olmalarından dolayı önemli bir iş yapmaktadırlar. Bakanlığımız bünyesinde başlatılan böylesi bir etkinlik gerçekten takdir edilmesi ve desteklenmesi gereken bir projedir.” Dedi.
 
Tatvan Gençlik Merkezi Müdürü Erhan Tunç ise, “Ziyaretimiz sıcak bir ortamda belediye başkanımızın güzel misafirperverliğiyle tamda bakanlığımızın istediği kitap okuma projesi kapsamında sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildi. Devlet büyüklerimizin bu yaklaşımı gençlerimiz tarafından takdirle karşılandı. Gençler bu tür etkinlikleri sık periyotlarla yapmamızı istediler. İnşallah bizlerde bu etkinlikleri arttıracağız. Bu vesile ile bizleri makamında ağırlayan değerli başkanımıza gençler adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Okunma 634 defa

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Başkan Aksoy, Makamında Gençlerle Kitap Okudu