Cumartesi, 02 16th

Perşembe, 02 Ağustos 2018 19:20

Tatvan Belediyesi’nden Büyük Bir Hizmet Daha

Tatvan Belediyesi tarafından yaptırılan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası halkın hizmetine sunuluyor.

Geçen yıl inşaatına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası Tatvan Belediyesi’nin himayesinde halka hizmet verecek.

Fuar alanında çok amaçlı kongre merkezi, toplantı salonu ve sergi alanı şekilde inşa edilen Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binasının, ilçede yapılacak olan düğün, nişan ve benzeri merasimler için Tatvan Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulacağı belirtildi.

Fuar Sergi ve Kongre Merkezi’nin fuar etkinliklerinin yanı sıra düğün ve nişan gibi merasimlerde halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, halka hizmet adına çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini ve bunun yanında bu yapıyı da Tatvan’a kazandırmanın gururu içinde olduklarını söyledi.

Başkan Aksoy, konuşmalarına şunları ekledi;

“Fuar alanında yapmış olduğumuz bu güzel binada fuar etkinlikleri yapılıyor. Burası aynı zamanda sergi ve benzeri aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Halkımızın talepleri doğrultusunda düğün ve nişan gibi merasimlerde de burayı vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Tatvanlı hemşerilerimiz artık düğün, nişan ve benzeri önemli programlarını, etkinliklerini bu güzel mekanda gerçekleştirebilecek. Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın belediyemiz bünyesindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekiyor. Bütün Tatvan halkına hayırlı olmasını diliyorum.”

Okunma 1534 defa Son Düzenlenme Perşembe, 02 Ağustos 2018 19:27

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Tatvan Belediyesi’nden Büyük Bir Hizmet Daha