BAŞKAN YARDIMCISI KORKMAZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Yardımcısı Korkmaz Çalışmaları Yerinde İnceledi

Tatvan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Korkmaz, devam eden parke yol yapım çalışmaları, kanal temizlik çalışmaları ile  yol, kaldırım ve kanal onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar esnasında çalışanlardan bilgi alan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Korkmaz, devam eden çalışmaların bitirilmesi için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü. ‘Bilindiği üzere altyapısı tamamlanan mahallelerimizde yol, kaldırım ve kanal yenileme çalışmaları yapıyoruz. Şuana kadar 120.521 metre kare sathi kaplama çalışması ve 80 bin metre karenin üzerinde de kilitli parke yol yapım çalışması gerçekleştirdik. Bu sayı yağışlar başlayana kadar artarak devam edecek. 1600’e yakın farklı noktada da yol, kaldırım, oluk, kanal ve kanalet onarım çalışması gerçekleştirdik. Ekiplerimiz ara vermeden çalışmalarına devam ediyor’ dedi.

Korkmaz, ‘Tüm Mahallelerimizi Yenileyeceğiz’

Yağışlardan önce tüm mahallelerde kanalların temizlendiğini söyleyen Başkan Yardımcısı Korkmaz, ‘Şuan kanal temizlik ekiplerimiz ilçemizin tüm cadde ve sokaklarında kanalları temizlediler. İkinci bir temizlik için tekrar kontrollere başladık. Gerek görülen yerlerde tekrar temizlik çalışmaları yapılacak. Onarım çalışmalarımız yaz boyunca devam etti. Ekiplerimiz tahrip olan yolları, kaldırımları ve kanalları onardılar ve onarmaya da devam ediyorlar. Tabi bu onarım çalışmalarını geçici olarak yapıyoruz. Altyapı çalışmaları tamamlanan tüm mahallelerimizde yol, kaldırım ve kanalları yenileyeceğiz’ dedi.
 


Oluşturulma Tarihi : 18 Kasım 2019 - Görüntüleme Sayısı : 203