BAŞKAN GEYLANİ, HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Başkan Geylani, Halk Gününde Vatandaşlarla Buluştu

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen “Halk Günü” uygulaması kapsamında Belediye binasına gelen vatandaşları makamında misafir ederek, istek ve şikâyetlerini dinledi.
Vatandaşların talep ve şikâyetlerini doğrudan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’ye iletebilmesi amacıyla başlatılan “Halk Günü” uygulamasında Başkan Geylani, gelen vatandaşlar ile birebir ilgilenip taleplerini dinledi.
Tatvanlılar ‘Halk Günü’ne yoğun ilgi gösterdi
Tatvan halkı, taleplerinin belediye birimleri tarafından hızla çözüme kavuşturulması için bu haftaki Halk Günü’ne yoğun ilgi gösterdi. Sabah saatlerinden itibaren çeşitli istek ve taleplerini Başkan Geylani’ye iletmek için Tatvan Belediyesi’ne gelen vatandaşlar, istek ve taleplerini Başkan Geylani’ye iletti.

Belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirerek önerilerini dinleyen Başkan Geylani, Tatvan Belediyesinin hizmet alanında olan taleplerin çözümü için ilgili birimlere talimat verirken, diğer kurumların yetki alanındaki taleplerin de ilgili kurumlara iletilmesini istedi.

Başkan Geylani, "Bu şehrin güzel insanlarına hizmet etmek adına gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hem şehrimizin sorunlarını çözeceğiz hem de birlik ve beraberlikten doğan bereketi bu şehre yayarak güzel hizmetler üreteceğiz. Bunu hep birlikte yapacağız. Halkımızın bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz." İfadelerini kullandı.


Oluşturulma Tarihi : 27 Kasım 2019 - Görüntüleme Sayısı : 140