TATVAN’DA YENİ İMAR YOLLARI AÇILIYOR

Tatvan’da Yeni İmar Yolları Açılıyor

Tatvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçenin farklı noktalarında vatandaşlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda yeni imar yolları açıyor.

Tatvan Belediyesi, ilçede vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıran çalışmaları sürdürüyor. Ekipler son olarak Karşıyaka Mahallesi’ne bağlı Bayındır ve Menekşe caddesinde yeni imar yolları açmak amacıyla çalışmalar yürüttü. Bölgede yeni imar yolları açılırken Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, vatandaşların talep ve önerileri ve bölgedeki artan nüfus doğrultusunda çalışmalara başladı.

Konuyla ilgili çalışmaların aralıksız devam ettiğinin altını çizen Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani sözlerini şu şekilde sürdürdü. “Açılan yeni imar yollarımız bölgedeki yapılaşmalar için önem arz ediyor. Bizler daha güzel bir Tatvan için çalışma yürütürken, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran uygulamaları hayata geçiriyoruz. . Yeni açılan yolları imara uygun ve planlı bir şekilde yapıyoruz. Bu alanlardaki faaliyetlerimizi bir an önce neticelendirip ilçemiz genelinde ulaşıma yeni bir soluk kazandıracağız. İmarı tamamlanan yerleşim alanlarının yolları kısa sürede açılarak, yollarımız vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale gelecek. Altyapı çalışmaları ile koordineli bir şekilde imarı tamamlanan yerleşim alanlarında yol kaplama çalışmaları yapılacak. İnşallah ilerleyen zamanlarda Tatvan’da toprak yol kalmayacak şekilde tüm sokakları sıcak asfalt ve parke ile kaplayacağız.” ifadelerini kulandı. 


Oluşturulma Tarihi : 23 Ağustos 2019 - Görüntüleme Sayısı : 84