BAŞKAN GEYLANİ VE ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Başkan Geylani ve Öğrencilerden Anlamlı Ziyaret

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve Faki Teyran Anaokulu öğrencileri ile birlikte Tatvan Belediyesi Rehabilitasyon ve Hayvan Kısırlaştırma Merkezi’ni ziyaret etti.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani ve Faki Teyran Anaokulu öğrencileri 4 Ekim Hayvan Hakları Günü münasebetiyle Tatvan Belediyesi Rehabilitasyon ve Hayvan Kısırlaştırma Merkezi’ni ziyaret etti. Barınağı heyecanla gezen minik öğrenciler, yavru köpek ve kedilere özel ilgi gösterdi. Merkezde bulunan yetkililer tarafından hasta ve yaralı sokak hayvanlarının nasıl tedavi edildiğine dair öğrencilere bilgi verildi.

Sokak hayvanlarının bakıma muhtaç olduğunu ve insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyacı olduğunu belirten Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, hayvanları koruma gününde minik yavrularımızın burayı ziyaret etmesinin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Başkan Geylani sözlerinin devamında ise, ‘Hayvanların bizden istedikleri bir kap su, bir kap yiyecek ve sevgidir. Her canlının yaşamına saygı duymalıyız ve hayvanlara sahip çıkmalıyız. Hayvan hakları konusunda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum. Biz buradan öğretmenlerimize ve minik yavrularımıza bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi.


Oluşturulma Tarihi : 4 Ekim 2019 - Görüntüleme Sayısı : 298