BAŞKANIN MESAJI

Saygıdeğer Tatvanlı Hemşerilerim, 

       Belediye Başkanlığı nöbetini devraldığım 31 Mart 2019 tarihinden itibaren Allah’ın yardımı, sizlerin de sevgi ve destekleriyle bu güzel şehre hizmet etmek için çalışıyorum. Bilmelisiniz ki; sizler için hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel ilçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

        Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilincindeyiz. Vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak projelerimizi hazırladık. Sizlerden aldığımız destekle, gönüller kazanarak ‘Gönül belediyeciliği’ anlayışımız ile Tatvan’ımızı değiştireceğiz.

        Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

        Tatvan’ı, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, yaşlısı, genci, kadını erkeği, herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak, vatandaşlarımızın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için özveri ile çalışıyoruz. Tatvan’ımızı bir cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için gayret ediyoruz.

        Birliğimiz olduğu sürece başaramayacağımız hiçbir iş olamaz diye düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılar sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.